Sauny » Infrasauny pro 1 osobu

Infrasauna pro jednu osobu je vhodná do každého bytu a do menších prostorů. Infrasauny pro jednu osobu lze pořídit ve třech rozměrech: 

 

  • v řadě Basic Line značky Grand De Luxe 90 x 90 x 190 cm,
  • v řadě Basic Line značky ProWell 100 x 100 x 190 cm,
  • a v top řadě Premium Line značky ProWell 90 x 90 x 200 cm nebo 100 x 100 x 200 cm.

 

Nabízíme Vám ty nejlepší infrasauny, které jsou vyrobeny z kvalitních dřevin jako je hemlock - kanadská jedle a cedr. Infrasauny jsou dále vybaveny těmi nejkvalitnějšími zářiči, které zaručují to nejlepší saunování.

 

Keramické zářiče jsou vhodné do chladnějších místností, jejich povrchová teplota je však kolem 150 °C, a proto musejí být chráněny mřížkou. Pro větší tepelnou pohodu jsou vhodnější karbonové zářiče, které jsou umístěny po celém interiéru infrasauny. A jestliže vám nebude stačit světelná terapie, která je k infrasaunám Grand De Luxe i ProWell dodávána zdarma, pak vybírejte infrasauny s RedLight zářiči, které kromě tepla vyzařují i červené světlo, jež má velmi dobré terapeutické účinky. Pokud si pořizujete saunu kvůli svému zdraví, soustřeďte se na infrasauny s fullspektrálními zářiči Redglass, které jsou ze zdravotní stránky nejvíce účinné – tento typ zářiče naleznete pouze v řadě Premium Line.

 

Infrasauna - největší výběr
Skoč na navigaci


Nacházíte se na: Úvodní strana » Sauny » Infrasauny pro 1 osobu

Volejte, kontakt, telefon
Prislusenstvi
zahradní houpačky
AKČNÍ NABÍDKA
Infrasauna Wellis Starlight WELLcarbon - DOPRAVA ZDARMA

Infrasauna Wellis Starlight WELLcarbon - DOPRAVA ZDARMA

Infrasauna pro 2 osoby, vyrobená z dřeva kanadského smrku hemlock, dogitální čídlo a temploměr, počítačové ovládání, zabudovaný audio panel včetně rádia, ovládání pro barevnou terapii. Vy?hřevná tělesa z uhlíkovy?ch vláken WELLcarbon: 5 ks 1,82 Kw / 220V Boční vy?hřevná tělesa: 2 ks (380W) Zadní výhřevná tělesa: 2 ks (380W) Spodní výhřevné těleso: 1 ks (300W) Rozměr: 1220 mm x 1070 mm x 2100 mmCena: 51 900,- Kč
SAUNA ZEN saunový set

SAUNA ZEN saunový set

Příslušenství do finské saunyCena: 6 028,- Kč