Infrasauna - výhody

Proč si pořídit raději infrasaunu než klasickou finskou saunu? Infrasauna má nespočet výhod:

1) Je levná

Pořízení infrasauny je oproti finské sauně nesrovnatelně výhodnější. Nejenže je mnohem levnější samotná infrasauna, cena zůstává na minimu i v otázce provozu. Spotřeba infrasauny totiž nepřesáhne spotřebu běžného domácího spotřebiče, jako je třeba napařovací žehlička.

2) Je nenáročná

Pokud u vás zvítězila infrasauna, umístění bude velmi snadné. Infrasauna nepotřebuje nic víc než rovnou podlahu a zásuvku o příkonu 230V v dosahu. Pusťte z hlavy náročné zásahy do interiéru, stavební úpravy a podobně.

5) Je účinná

Na co všechno je vhodná infrasauna? Jak funguje? Ideální je infrasauna na bolest zad, kloubů, svalů, pooperační rekonvalescenci, pro posílení krevního oběhu, čištění pletí, odbourání celulitidy, snížení váhy.

3) Je skromná

Stojí-li vám doma nová infrasauna, údržba je jistě to, po čem pátráte. I v této otázce nepotřebuje infrasauna žádnou speciální péči. Skleněné prvky stačí vyleštit přípravkem na sklo, dřevěné části, kterých se dotýkáte během saunování, uvnitř infrasauny ošetřovat přípravkem na dřevo Saunareiniger, který nabízí každý lepší prodejce infrasaun. 

4) Je jednoduchá

Na rozdíl od finské sauny, infrasauna návod prakticky nepotřebuje. Její ovládání je naprosto intuitivní. Na vnějším anebo vnitřním ovládacím panelu (lepší infrasauny mají ovládání pouze uvnitř) jednoduše nastavíte teplotu a dobu saunování, víc není potřeba. Kvalitní infrasauny mají navíc možnost regulace výkonu jednotlivých zářičů, kterou spustíte stejně snadno stisknutím příslušného tlačítka. Stejným způsobem lze ovládat také rádio, MP3, světla, světelnou terapii či větrák.

6) Je na dosah ruky

Díky své nenáročnosti na prostor a spotřebu je infrasauna do bytu a domu jako stvořená. I do toho nejmenšího bytečku vejde aspoň infrasauna pro jednoho, pokud máte rodinný dům, ideální volba je rohová infrasauna. Díky umístění infrasauny ve vlastním domově si můžete dopřávat relax v soukromí v kterýkoli den i čas.

Volejte, kontakt, telefon
Prislusenstvi
zahradní houpačky
AKČNÍ NABÍDKA
Infrasauna Goddess CHALKIDIKI 2 s ionizérem - AKCE 2ks luxusní osušky ZDARMA

Infrasauna Goddess CHALKIDIKI 2 s ionizérem - AKCE 2ks luxusní osušky ZDARMA

Kapacita 2 osoby Uhlíkové panely s příkonem 1820 W Audio panel včetně rádiaCena: 26 990,- Kč
Kombinace Infrasauna - finská sauna Wellis Beachside Family - DOPRAVA ZDARMA

Kombinace Infrasauna - finská sauna Wellis Beachside Family - DOPRAVA ZDARMA

Candlenut ořechové dřevo, infrasauna pro 5 osob, kouřové skleněné dveře, barevná světelná terapie, počítačové ovládání, ventilátor, dřevěné vedro. Jedná se o infra saunu kombinovanou s klasickou finskou. Výhřevné těleso Redlight: 7 ks Saunová pec: 1 ks (380V/6 KW) Horní infravlákna: 5 ks (500W) Zadní infravlákna: 2 ks (300W) Chodidlové infra: 1 ks (300W) Doba výhřevu: 15 min. Rozměr: 1980 mm x 1980 mm x 2060/1880 mm *vnitřní výškaCena: 82 850,- Kč