Kombinovaná sauna ProWell COMBI Premium Line

Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli si pořídit klasickou finskou saunu anebo moderní  a elegantní infrasaunu, pak vás jistě potěší naše horká novinka – Kombinovaná sauna ProWell COMBI Premium Line, která je vybavena oběma technologiemi pro saunování. Pokud milujete vysoké teploty a vlhký vzduch, jednoduše zapnete saunovací kamna. Pokud toužíte spíše po hloubkovém prohřátí při nižších teplotách, vstupujete do sauny s dětmi, staršími lidmi či lidmi se zdravotními obtížemi, jako jsou srdeční choroby, vysoký tlak apod., anebo se chcete jen na skok prohřát v oblečení před odchodem do sychravého počasí, pak stačí jediným stiskem tlačítka ovládacího panelu nastartovat infračervené zářiče. Přejete-li si zažívat povrchové i hloubkové prohřívání v jeden okamžik, pak můžete spustit obě technologie zároveň.

Při aktivaci obou technologií dochází zároveň k povrchovému i hloubkovému prohřívání těla, díky čemuž je tělu dopřána maximální možná detoxikace. Po skončení saunovacího procesu si můžete dopřát ledové osvěžení celého těla, jak jste zvyklí po návštěvě klasické finské sauny.

Kombinovaná sauna ProWell COMBI Premium Line je vybavená saunovými kamny o výkonu 6kW, umístěnými ve spodní části sauny, a deseti infračervenými RedGlass zářiči, které jsou nastaveny k prohřívání těla do hloubky tkáně zádových a lýtkových partií. Sauna je vybavena třemi pohodlnými lavicemi ve dvou patrech, zabudovaným rádiem, MP3 přehrávačem, USB vstupem, světelnou terapií, která připomíná pohled na hvězdné nebe, větrákem a velmi příjemnou regulací výkonu jednotlivých infrazářičů, díky čemuž si můžete užívat maximální tepelnou pohodu. Kombinovaná sauna ProWell COMBI Premium Line – více informací zde.

Volejte, kontakt, telefon
Prislusenstvi
zahradní houpačky
AKČNÍ NABÍDKA
Infrasauna ProWell 224 Cedr Premium Line

Infrasauna ProWell 224 Cedr Premium Line

Pro 2 osoby, Cedr, RedGlass zářiče, Audio panel, Světelná terapie - Hvězdné nebeCena: 49 990,- Kč
Infrasauna Standard 2002 Ceramic + DOPRAVA ZDARMA + DÁREK Opěrka zad

Infrasauna Standard 2002 Ceramic + DOPRAVA ZDARMA + DÁREK Opěrka zad

Pro 2 osoby, Audio panel, Keramické a karbonové zářiče, HemlockCena: 25 990,- Kč