Nejlepší prevence pro vaše děti

Máte doma neustále nemocné dítě a už si nevíte rady jak mu nejlépe posílit imunitní systém, aby bylo v nadcházejícím školním roce co nejvíce zdravé? Nejlepším pomocníkem je infrasauna. Návštěvou infrasauny posílíte imunitní systém vašeho dítěte a zajistíte mu prevenci proti onemocnění dýchacích cest. Navíc díky pravidelným návštěvám infrasauny se zkrátí doba nemoci vašeho dítěte na polovinu, horních cest dýchacích až o jednu třetinu.

Bylo vědecky prokázáno a vysvětleno, že infrasauna má dokonce příznivý vliv na léčbu astmatu. Dětem navíc saunování velmi prospívá, neboť blahodárně působí na jejich neurovegetativní systém a děti pak lépe spí, jsou klidnější a také mají větší chuť k jídlu. Klasické finské sauny nejsou pro vaše děti vhodné, jelikož se děti zahřívají mnohem rychleji než my dospělí, a právě proto jsou infrasauny se svou teplotou 60 °C tou nejlepší volbou. Je známo, že děti přeškolního věku by neměli navštěvovat veřejnou saunu, je proto vhodné domluvit se jako skupinka a objednat si infrasaunu jen pro sebe. Tou nejlepší variantou ovšem je pořízení vlastní infrasauny k vám domů. Nejen že si pohlídáte teplotu, ale především i absolutní čistotu.

Návštěva infrasauny by pro děti měla být zábavou a ne povinností. Během sanování proto vymyslete pro své děti různé slovní hry a hlavně naslouchejte jeho prosbám a potřebám. Během saunování nezapomínejte na dostatečný pitný režim. V případě jakýchkoliv náznaků nevolnosti raději infrasaunu ihned opusťte. Saunování se doporučuje v pravidelně alespoň jednou týdně.

Volejte, kontakt, telefon
Prislusenstvi
zahradní houpačky
AKČNÍ NABÍDKA
Ultrasonický aroma difuzér STONEONE černý

Ultrasonický aroma difuzér STONEONE černý

Ultrasonický aroma difuzér, tvar oblázkuCena: 1 290,- Kč
Sauna Relaxo 01-L

Sauna Relaxo 01-L

Smrková kabina pro 4-5 osob, s interiérem z lipového dřevaCena: 130 000,- Kč