Saunové kameny červené, 20 kgFotogalerie: Saunové kameny červené, 20 kg
Dostupnost Ihned k dodání
Záruka 2 roky
Výrobce Harvia
Kategorie Příslušenství a doplňkové služby
Kód produktu  
626,-
626,- Kč s DPH
Popis výrobku

Saunové kameny Harvia jsou díky svému velkému povrchu, ze kterého se voda efektivně odpařuje, vhodné pro použití v elektrických kamnech i kamnech na dřevo. 

Hranaté kameny lze rozmístit neuspořádaně, což je jeden ze základních požadavků především u elektrických kamen. V prostoru pro kameny je dobrá cirkulace vzduchu velmi důležitá, aby topná tělesa vydržela co nejdéle.

Velikost kamenů: 5 - 10 cm
Volejte, kontakt, telefon
Prislusenstvi
zahradní houpačky
AKČNÍ NABÍDKA
Infrasauna ProWell 222 Cedar Premium Line

Infrasauna ProWell 222 Cedar Premium Line

Pro 2 osoby, Cedr, Mp3, Redglass zářiče, Světelná terapie - Hvězdné nebeCena: 41 990,- Kč
Masážní křeslo Wellis Comodoo - DOPRAVA ZDARMA

Masážní křeslo Wellis Comodoo - DOPRAVA ZDARMA

* V křesle jsou umístěna inteligentní masážní ramena schopná trojrozměrného pohybu, která se dokáží nadzvednout, klesnout, natáhnout se dopředu a dozadu, stáhnout se * Automaticky se vyhledají polohy ramena a jemně si doladí svou polohu. Automaticky nahmatají úžlabiny a masážní body těla. Potom, na základě vyznačených bodů, je možno nastavit techniku masáže a masáž bude realizována jemnějším a vědečtějším způsobem * Křeslo disponuje čtyřmi automatickými masážními funkcemi individuálního určení: jemná masáž, pohodlná masáž, masáž odstraňující bolesti, masáž proti vyčerpanosti * Osobitou funkcí je automatická masáž horní části trupu (automatické masírování šíje, ramen a kříže) * Ručním nastavením způsobu masáže je dána volba mezi třemi pozicemi: úplná, lokální a vybraného bodu. * Je dána možnost volby mezi následujícími šesti masážními způsoby: tlačení / svírání / masírování ramene; masáž, klepkání; harmonizovaná masáž a popleskávaní; tříjaderných dimenzní masáž. Jednotlivé masážní způsoby se dají použít pomocí pěti různých rychlostních stupňů. * Masáž paží stlačeným vzduchem. Masáž stlačeným vzduchem je možno nastavit na 3 různé partie těla. * Masáž dolní části trupu stlačeným vzduchem (v křesle je zamontovaných 47 pneumatických vaků). Možnost výběru ze tří pozic a pneumatický tlak se dá nastavit na 3 různé partie těla. * Vibrační masáž zadku a chodidla. Dva rázně stupně intenzity masáže.Cena: 73 500,- Kč